Р Е Ш Е Н И Е
№ 311
ВЗЕТО С ПРОТОКОЛ № 18 ОТ 21. 12. 2020 г.
( ПРИЛОЖЕНИЕ )
О Т Н О С Н О : Приемане на Наредба за насърчаване на инвестициите в Община Пловдив
ПО ПРЕДЛОЖЕНИЕ НА: Тодор Чонов -Зам.-кмет на община Пловдив, ЗА Кмет на община Пловдив съгласно Заповед №20ОА-2223/26.10.2020 г.
На основание чл. 21, ал. 2 от ЗМСМА във връзка е чл. 22з, ал. 1 и чл. 22и от ЗНИ, предвид изложените в предложение с вх. № 20ХІ-324 от 03. 12. 2020 г. фактически основания, Общински съвет – Пловдив
Р Е Ш И :
I. Приема Наредбата за насърчаване на инвестициите в община Пловдив, съгласно приложение №1, към настоящото решение.
II. Изпълнението на Наредбата по т. I се възлага на Кмета на община Пловдив.
МОТИВИ: Настоящото решение се приема на основание чл. 21, ал. 2 от ЗМСМА във връзка с чл. 22з, ал. 1 и чл. 22и от ЗНИ и с оглед приемане на местен нормативен документ, който да регламентира реда и условията, при които се насърчават инвестициите с общинско значение, издаване на сертификат В и прилагането на мерките за насърчаването на инвестициите в Община Пловдив.
–––––-
РАЗГЛАСЯВАНЕ:
1. в-к „Марица” – 29.12. 2020 г.;
2. Интернет страницата – 29. 12. 2020 г.;
3. Инф. табло – пл. „Ст. Стамболов” № 1 – 29.12.2020 г.
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
/инж. Александър Държиков /