Р Е Ш Е Н И Е
№ 55
ВЗЕТО С ПРОТОКОЛ № 3 ОТ 16. 02. 2012 г.
О Т Н О С Н О : Опрощаване на задължение към държавата на гражданин на град Пловдив
ПО ПРЕДЛОЖЕНИЕ НА: Иван Тотев – Кмет на Община Пловдив
На основание чл. 21, ал. 2 от ЗМСМА и предвид изложените в предложение с вх. № 12ХІ-54 от 30.01.2012 г. фактически основания, Общински съвет – Пловдив
Р Е Ш И :
Предлага на Президента на Република България да не се опрощава задължението към държавата на Н. К. Д. от гр. Пловдив р-н „***“, ул. „ **“ № *, ет.* ап. **, която моли Президента на Република България да й бъде опростено задължение, представляващо публично общинско вземане, възлизащо на 713, 71 лв.
МОТИВИ: Настоящото решение се прие на основание чл. 21, ал. 2 от ЗМСМА и като взе предвид, че задълженията на лицето са публични общински вземания съгласно чл. 162, ал. 2, т. 3 от ДОПК и като счете, че вземането е събираемо.
БРОЙ СЪВЕТНИЦИ: 51
БРОЙ ПРИСЪСТВАЛИ
НА ГЛАСУВАНЕТО: 42
БРОЙ ГЛАСУВАЛИ “ЗА”: 35
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
/Арх. Илко Николов/