Р Е Ш Е Н И Е
№ 40
ВЗЕТО С ПРОТОКОЛ № 2 ОТ 02. 02. 2012 г.
О Т Н О С Н О : Опрощаване на задължение към държавата на гражданин на гр. Пловдив
ПО ПРЕДЛОЖЕНИЕ НА: инж. Иван Тотев – Кмет на Община Пловдив
На основание чл. 21, ал. 1, т. 23 от ЗМСМА и предвид изложените в предложение с вх. № 12ХІ-41 от 24. 01. 2012 г. фактически основания, Общински съвет – Пловдив
Р Е Ш И :
Предлага на Президента на Република България да се опрости задължението към държавата на Б.Н.С.от гр. Пловдив р-н „***“, ул. „ **“ № *, ет.* ап. **, който моли Президента на Република България да му бъде опростено задължение, произтичащо от наложени глоби, възлизащи на: 2 101, 00 лв. – главница, лихва – 1171,58 лева, не лихв. част 21 100,00 лева, предвид становището на НАП – Териториална дирекция – Пловдив.
МОТИВИ: Настоящото решение се прие на основание чл. 21, ал. 1, т. 23 от ЗМСМА, като взе предвид становището на НАП – Териториална дирекция –Пловдив.
БРОЙ СЪВЕТНИЦИ: 51
БРОЙ ПРИСЪСТВАЛИ
НА ГЛАСУВАНЕТО: 45
БРОЙ ГЛАСУВАЛИ “ЗА”: 30
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
/Арх. Илко Николов/